Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnię operatora urządzeń

Gdańsk

Typ ogłoszenia: Dam Prace

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA

KOGO SZUKAMY?

Operatora urządzeń do pracy przy obsłudze koła widokowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
operowanie kołem widokowym;
obsługa techniczna oraz konserwacja obiektu;
dbanie o bezpieczeństwo techniczne obiektu i użytkowników;
wykonywanie bieżących napraw.

WYMAGANIA

doświadczenie techniczne (elektryczne, mechaniczne) lub konserwatora urządzeń (elektronarzędzi, maszyn)
wykształcenie techniczne;
gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w weekendy i święta;
mile widziane doświadczenie w pracy na wysokościach lub ukończony kurs alpinistyczny;
mile widziane dodatkowe umiejętności techniczne potwierdzone uprawnieniami (szczególnie: uprawnienia konserwatora Urządzeń Transportu Bliskiego, uprawnienia SEP, obsługa wózków widłowych i wciągarek)
komunikatywna znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY

umowę o pracę;
atrakcyjne wynagrodzenie;
stabilne warunki zatrudnienia;
możliwość rozwoju (kurs SEP, kurs alpinistyczny, szkolenia).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt mailowy. Aplikację należy przesłać na adres k.purat@ltprofessional.pl

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 04 Sierpien, 2020  15:23

Identyfikator: 687673

Wyświetleń: 926