Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Technik utrzymania ruchu

Nowa Wieś Lęborska

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Nowa Wieś Lęborska

Zakres obowiązków:
&#8226; obsługa i nadzorowanie maszyn produkcyjnych,
&#8226; przegląd stanu technicznego maszyn,
&#8226; usuwanie usterek i awarii wywołanych w czasie produkcji,
&#8226; okresowe prace związane z infrastrukturą zakładu.

Wymagania:
&#8226; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w firmie produkcyjnej),
&#8226; wykształcenie zawodowe elektryczne lub mechaniczne,
&#8226; umiejętność pracy zespołowej,
&#8226; uprawnienia SEP eksploatacyjne (dodatkowy atut),
&#8226; gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym

Oferujemy:
&#8226; stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
&#8226; bogaty pakiet benefitów,
&#8226; ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny,
&#8226; odpowiedni system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych dla nowych pracowników,
&#8226; możliwość dalszego rozwoju poprzez dofinansowane kursy i szkolenia.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj".

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) w procesie rekrutacyjnym TUW/06/21 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.&#8221;

2. dobrowolnie
&#8222;Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.&#8221;

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 29 Czerwiec, 2021  14:21

Identyfikator: 703326

Wyświetleń: 2446