Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Technik Utrzymania Ruchu

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET&#174;, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU
Wymagania:
&#8226; wykształcenie elektryczne lub mechaniczne,
&#8226; min. 2 lata doświadczenia w zakładzie produkcyjnym w dziale utrzymania ruchu,
&#8226; mile widziane doświadczenie przy maszynach do obróbki metalu,
&#8226; umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
&#8226; znajomość podstaw automatyki i sterowania,
&#8226; znajomość podstaw elektryki i mechaniki przemysłowej,
&#8226; znajomość zasad montażu części maszyn,
&#8226; znajomość rysunku technicznego - mile widziana,
&#8226; zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,
&#8226; odpowiedzialność, dyspozycyjność,
&#8226; gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Zadania:
&#8226; przygotowanie i utrzymanie maszyn oraz urządzeń w stanie technicznym pozwalającym na całkowitą realizację zadań produkcyjnych,
&#8226; realizacja przeglądów oraz napraw urządzeń produkcyjnych od strony elektrycznej i mechanicznej,
&#8226; rozwiązywanie podstawowych problemów technicznych w zakresie utrzymania ruchu.

&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe+ wysokie dodatki za pracę na II i III zmianie, system bonusowy oparty na wynikach ,płatny system pomysłów, możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wdrażające do pracy, bogaty pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, karty zniżkowe, bezpłatny transport do pracy z Gdańska Głównego,

Zapraszam do przesyłania cv poprzez poniższy link:

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Ogłoszenie dodane: Piatek, 16 Pazdziernik, 2020  13:03

Identyfikator: 691484

Wyświetleń: 991