Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik fizyczny - od zaraz

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma HR Wise Sp. z o.o. - firma doradztwa personalnego, certyfikowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 24491, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY

Twoje obowiązki:

Przestrzeganie obowiązujących przepisów i zasad bezpieczeństwa,
Obsługa urządzeń do napełniania butli mieszaninami gazów,
Obsługa systemu przygotowywania butli,
Prowadzenie dokumentacji branżowej.

Nasze wymagania:

Uprawnienia na wózki widłowe,
Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie,
Mile widziane doświadczenie w branży chemicznej lub na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Praca w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00 oraz 14:00-22:00),
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony przez firmę zewnętrzną,
Atrakcyjne wynagrodzenia z premią kwartalną,
Dodatkowe 3 dni płatnego urlopu w roku,
Bonus świąteczny.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu wpisania ich do prowadzonej przez HR Wise Sp. z o.o. bazy danych Kandydatów na pracowników, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV i liście motywacyjnym na rzecz potencjalnych Pracodawców w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 16 Grudzien, 2021  11:06

Identyfikator: 710889

Wyświetleń: 6801