Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Serwisant dźwigów morskich - Dubaj

Dubaj Zjednoczone Emiraty Arabskie

Europejski producent maszyn budowlanych, poszukuje technika serwisowego, odpowiedzialnego za sektor morski. Firma jest liderem w swojej branży, oferując najwyższą jakość produktów i usług na Bliskim Wschodzie.
Zadania:
- Identyfikowanie awarii i przyczyn ich powstawania;
- przeglądy, konserwacje maszyn;
- naprawy i remonty oraz podejmowanie działań prewencyjnych;
- Montaż nowych maszyn;
- wizyty serwisowe u klienta;
- sporządzanie protokołów z zakresu napraw;
Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku: mechatronika, elektromechanika, automatyka, elektronika, mechanik, hydraulika siłowa, elektryk;
- co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w branży dźwigowej;
- znajomość i umiejętność testowania urządzeń hydraulicznych, pneumatycznych, elektrycznych i elektronicznych;
- dobra znajomość języka angielskiego, atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
- biegła obsługa komputera;
- umiejętność pracy zespołowej oraz indywidualnej;
- umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;
- wielozadaniowość;
- chęć częstego podróżowania;
Oferujemy:
- Pracę w Dubaju jako technik serwisowy przy dźwigach okrętowych
- Stabilne warunki zatrudnienia
- możliwości rozwoju
- czas pracy: 45 godzin tygodniowo (elastyczny czas rozpoczęcia od 7:00 do 8:00)
- 30 dni urlopu
- Wynagrodzenie: ok. 5000 EURO netto + dodatek mieszkaniowy.
Osoby zainteresowane pracą, proszone są o przesłanie CV w języku angielskim na adres.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Luty, 2020  13:31

Identyfikator: 676804

Wyświetleń: 2101