Pomorskie

zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A707154

Koordynator obiektu (Gdansk)

Og³oszenie dodane: Wtorek, 21 Wrzesien, 2021  13:04
Zaktualizowane: Wtorek, 21 Wrzesien, 2021  13:05
Wygasnie: Sroda, 21 Wrzesien, 2022  13:04

Typ og³oszenia: Dam Prace

Firma sprz±taj±ca Amlux Sp. z o.o. zatrudni osobê na stanowisku koordynatora obiektu.

Co oferujemy?
-umowê dwudzieln± - o pracê/zlecenie
-ca³y etat
-Niezbêdne narzêdzia pracy
-Mo¿liwo¶æ awansu w strukturach spó³ki

Czego oczekujemy?
-Do¶wiadczenie w zarz±dzaniu personelem liniowym
-Wysoko rozwiniête umiejêtno¶ci analityczne, interpersonalne i przywódcze
-Umiejêtno¶æ planowania pracy, podejmowania decyzji i rozwi±zywania problemów
-Zaanga¿owanie, umiejêtno¶æ pracy pod presj± czasu
-Dyspozycyjno¶æ
-Podstawowa znajomo¶æ Pakietu Microsoft Office (Excel)

Opis stanowiska:
-Zarz±dzanie personelem serwisu sprz±taj±cego
-Dozór obiektu
-Podtrzymywanie relacji z klientem

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez AMLUX Sp. z o. o. z siedzib± w Warszawie ul. Grójecka 77 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spó³ce AMLUX Sp. z o. o., a tak¿e nastêpuj±cego o¶wiadczenia dotycz±cego ochrony danych osobowych o tre¶ci : O¶wiadczenie dotycz±ce ochrony danych osobowych O¶wiadczam, i¿ zosta³em poinformowany o tym ¿e: 1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest AMLUX Sp. z o. o. , ul. Grójecka 77, 02-094 Warszawa, 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest mo¿liwy pod adresem: AMLUX Sp. z o. o. ,, ul. Grójecka 77, 02-094 Warszawa, 3) dane osobowe kandydatów bêd± przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników AMLUX Sp. z o. o. , na podstawie wyra¿onej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotycz± przys³uguje prawo do cofniêcia zgody w dowolnym momencie bez wp³ywu na zgodno¶æ z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofniêciem, 4) odbiorc± Pañstwa danych mo¿e byæ podmiot dzia³aj±cy na zlecenie administratora danych, tj. podmiot ¶wiadcz±cy us³ugi I T w zakresie serwisowania i usuwania awarii; 5) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych bêd± przechowywane przez okres nie d³u¿szy ni¿ 12 miesiêcy. 6) osobie, której dane dotycz± przys³uguje prawo dostêpu do swoich danych osobowych, ¿±dania ich sprostowania lub usuniêcia. Wniesienie ¿±dania usuniêcia danych jest równoznaczne z rezygnacj± z udzia³u w procesie rekrutacji prowadzonym przez AMLUX Sp. z o. o. Ponadto przys³uguje jej prawo do ¿±dania ograniczenia przetwarzania w przypadkach okre¶lonych w art. 18 RODO. 7) osobie, której dane dotycz± przys³uguje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzêdu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. 8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowi±zkowe, jednak jest warunkiem umo¿liwiaj±cym ubieganie siê o przyjêcie kandydata do pracy.
74 hits