Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant Call Center - TCZEW

Tczew

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Konsultant Call Center
Miejsce pracy: Tczew
Województwo: pomorskie
Branża: Obsługa klienta / Call Center
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia/ Umowa o pracę
Godziny pracy: Niepełny etat
Opis stanowiska:

- Sprzedaż usług i produktów naszego klienta
- Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
- Dbanie o dobry wizerunek firmy
- Praca poniedziałek-piątek w godzinach zmianowych + dodatkowo dwie soboty w miesiącu 9-15
Wymagania:

- Nienaganna dykcja
- Zaangażowanie, wytrwałość, sumienność, nastawienie na współpracę
- Podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
- praca dla wszystkich, niezależnie od wieku
- szkolenia i warsztaty sprzedażowe na miejscu w Tczewie
- po 3 miesiącach próby (umowa zlecenie) w zależności od wyników, możliwość przejścia na umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa +premia sprzedażowa
- Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Kontakt:. 508-040-130
CV proszę składać na adres: barbara.drzaszcz@orange.com
Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 17 Pazdziernik, 2013  14:49

Identyfikator: 482903

Wyświetleń: 3184