Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukujemy Opiekunek Do SeniorÓw Niemcy

Pomorskie

Firma Jani International, zajmująca się opieką nad osobami starszymi w Niemczech poszukuje kobiet do pracy jako opiekunka.

Zakres obowiązków:
-opieka nad podopiecznym tj. przygotowywanie posiłków, pomoc przy toalecie, ubieraniu się, podawanie leków itp.
-spędzanie czasu z podopiecznym
-dbanie o dobre samopoczucie podopiecznego

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece
-wiek 25-60 lat
-dyspozycyjność na okres 2 miesięcy
-mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka niemieckiego
-legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
-zapewnione wyżywienie i zakwaterowanie
-organizacja wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży
-unijne ubezpieczenie ( Karta EKUZ)

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 12 Styczen, 2017  13:40

Identyfikator: 602517

Wyświetleń: 1184