Pomorskie

Personel pomocniczy - wykładanie towaru. Praca sezonowa, od zaraz!!!!!!!!

Sztum

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Personel pomocniczy / Wykładanie towaru
Miejsce pracy: Sztum

Obowiązki:
Wykładanie towaru na półki
Drobne prace porządkowe
Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:
Dyspozycyjność
Zaangażowanie
Odpowiedzialność
Aktualna książeczka SANEPID

Oferujemy:
Atrakcyjną stawkę godzinową
Pracę na podstawie Umowy zlecenie/ dzieło
Możliwość długofalowej współpracy

Aplikacje prosimy wysyłać na nasz adres e-mail: lidia.nikiel@grupaprogres.pl/ tytule wpisując numer
referencyjny Wykładanie towaru-Sztum

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej ofert pracy znajduje się na stronie grupaprogres.pl/ Nr rej. 5088

Ogłoszenie dodane: Sroda, 20 Lipiec, 2016  14:27

Identyfikator: 588254

Wyświetleń: 2309