Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca-akwizytor - dystrybucja gazu w butlach 11kg

Żukowo

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma GENERON przyjmie do pracy mężczyznę na etat: kierowca-akwizytor - dystrybucja gazu w butlach 11kg.
Rekrutacja odbędzie się we wtorek 19.08.2014r. o godz. 10:00, ul. Gdańska 14 w Żukowie (stacja paliw GENERON).
Wymagane dokumenty: CV z nadrukowanym lub przypiętym zdjęciem.

Podstawowe obowiązki:
- utrzymanie i rozbudowa sieci sprzedaży,
- sprzedaż butli 11 kg z gazem, na istniejących punktach wymiany gazu,
- dbałość o powierzony sprzęt i mienie.

Wymagania:
- ukończone 21 lat,
- prawo jazdy kategorii "B",
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z Klientem,
- komunikatywność, obowiązkowość, dyspozycyjność, lojalność,
- mile widziane zaświadczenie ADR

Oferujemy:
- samochód marki Iveco lub Lublin,
- wynagrodzenie od 1500 do 3000 PLN netto,
- telefon firmowy
- firmowy kombinezon.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 14 Sierpien, 2014  14:10

Identyfikator: 517593

Wyświetleń: 2902