Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Piekarz z doświadczeniem

Gdańsk Przymorze

Agencja Pracy Progres HR to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz doboru personelu. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z ponad 300 firmami na terenie całego kraju. Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PIEKARZ
Nr ref.: PIE/RE
Miejsce pracy: Gdańsk Przymorze

Opis stanowiska:
&#8226; Wypiek asortymentu piekarni na automatach do pieczenia, według stałej procedury;
&#8226; Zachowanie podstawowych zasad higieny pracy.

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie min. zawodowe;
&#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku;
&#8226; Aktualna książeczka sanepidowska &#8211; WARUNEK KONIECZNY;
&#8226; Umiejętność pracy w zespole;
&#8226; Odpowiedzialność i zaangażowanie;
&#8226; Dyspozycyjność;
&#8226; Chęć odbycia szkolenia BHP.

Oferujemy:
&#8226; Umowę zlecenie;
&#8226; Stawkę godzinową,
&#8226; Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą wyślij swoją aplikację na adres mailowy: agnieszka.bassa@progreshr.pl/ KONIECZNIE z podaniem w temacie numeru referencyjnego: PIE/RE.

Nr rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 04 Pazdziernik, 2010  12:48

Identyfikator: 232026

Wyświetleń: 12981