Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacze aluminium met 131/141

Elbląg

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268 powstała dzięki pasji przyjaciół, w odpowiedzi na potrzeby Klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Nowe wyzwania, jakie stają przed menedżerami w zakresie rozwoju osobistego i wzrostu efektywności personelu zachęciły nas do zbudowania szerokiej i elastycznej oferty dostosowanej do potrzeb wielu branż oraz zróżnicowanych rozwiązań biznesowych.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:
Spawacz 131/141 aluminium
Wymagania
 doświadczenie min. 2-3 lata
 dyspozycyjność
 komunikatywność
Obowiązki
 spawanie w aluminium
 metoda 131/141
 przy produkcji naczep samochodowych
Mile widziane
 osoby spoza Elbląga
Oferujemy
 mieszkanie dla spawaczy spoza Elbląga (media po stronie spawacza)
 podniesienie stawki po okresie próbnym

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 12 Maj, 2014  13:45

Identyfikator: 506286

Wyświetleń: 3305