Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Produkcja H+S Bałdowska

Tczew

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!&#8221; -
masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj &#8211; aplikuj.

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w firmie, która idealnie łączy wieloletnie doświadczenie, znajomość branży i najnowsze technologie z lokalnym podejściem do rynku?
Teraz masz szansę się o tym przekonać!

Firma Huber + Suhner - wiodący światowy dostawca komponentów elektrycznych i optycznych - poszukuje operatorów produkcji!
Dołącz do zespołu, który codziennie dostarcza innowacyjne produkty klientom na całym świecie.

Nie czekaj i zgłoś się już dziś - poszukujemy 20 osób, praca w siedzibie na ulicy Bałdowskiej 26 w Tczewie jest do podjęcia od zaraz!

MŁODSZY OPERATOR PRODUKCJI

Zakres obowiązków:
- montaż i produkcja kabli, konektorów i światłowodów

Oczekiwania:
- dyspozycyjność do pracy zmianowej
- zdolności manualne
- dobry wzrok
- zdolności organizacyjne, kreatywność, komunikatywność
- CHĘCI DO PRACY
- DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PRACY OD ZARAZ !!!

Oferta:
- umowa o pracę tymczasową - zyskujesz ubezpieczenie społeczne, masz prawo do urlopu oraz
płatnych zwolnień lekarskich
- wynagrodzenie podstawowe 2000 brutto/miesięcznie
- KWARTALNE PREMIE ZA OBECNOŚĆ W WYSOKOŚCI 300 ZŁ BRUTTO
- PREMIE EFEKTYWNOŚCIOWE
- PREMIE UZNANIOWE
- praca na pełen etat od poniedziałku do piątku - możliwość połączenia pracy z nauką
- raz w tygodniu owoc dla każdego pracownika
- zniżki na obiady w firmowej kantynie - jesz smacznie i tanio
- dla osób chętnych fitness/basen
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na stałe, co gwarantuje stabilizację i poczucie
bezpieczeństwa
- bardzo dobre warunki pracy - dzięki temu w pracy poczujesz się, jak w domu
- ZATRUDNIENIE OD ZARAZ !!!

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi
kandydatami.

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ: 695 951 805, 58 778 91 80

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres: tczew@randstad.pl/ lub zgłoszenie
się osobiście do biura Randstad na ul. Gdańskiej 32.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze
zm.)."

Praca tymczasowa
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 03 Listopad, 2016  10:04

Identyfikator: 597331

Wyświetleń: 1921