Pomorskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pracownik produkcji

Lêbork

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja Pracy Tymczasowej "TS" Sp. o.o. poszukuje osób do pracy przy przetwórstwie rybnym w Kartoszynie.

OPIS STANOWISKA
- pracownik lini produkcyjnej

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
- dyspozycyjno¶ci
- sumienno¶ci
- gotowo¶ci do pracy w systemie 3-zmianowym
- ksi±¿eczki do celów sanitarno-epidemilogicznych

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w oparciu o umowê o pracê tymczasow±
- pracê w pe³nym wymiarze czasu pracy
- dojazd

Osoby zainteresowane prosimy o przesy³anie aplikacji na adres mailowy lub kontakt telefoniczny
Jest to oferta pracy tymczasowej, nr KRAZ 6821

Og³oszenie dodane: Sroda, 05 Pazdziernik, 2016  14:54

Identyfikator: 594990

Wy¶wietleñ: 1870

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Pracownik produkcji
  3. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  4. pracownik hali- wyk³adanie towaru
  5. Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe