Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnię Kierownika Restauracji

Gdynia

Firma gastronomiczna o zasięgu międzynarodowym działająca w sektorze usług cateringowych i usług wspomagających poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik Restauracji

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:
&#8226; kierowanie powierzoną restauracją prowadzoną dla pracowników klienta naszej firmy
&#8226; organizowanie bankietów, cateringu oraz innych form sprzedaży
&#8226; wdrażanie projektów, procedur i standardów firmy w restauracji
&#8226; zarządzanie zespołem pracowników oraz prowadzenie rekrutacji i szkoleń
&#8226; realizowanie budżetu i kontrolowanie kosztów w celu optymalizacji zysku w powierzonej restauracji
&#8226; godne reprezentowanie firmy przed klientem oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie wyższe lub średnie zawodowe kierunkowe
&#8226; Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownik restauracji
&#8226; Umiejętność budowania efektywnego zespołu
&#8226; Umiejętność nadzorowania kosztów surowca i personalnych
&#8226; Nastawienie na satysfakcję Klienta
&#8226; Chęć rozwoju oraz pogłębiania własnej wiedzy
&#8226; Samodzielność w działaniu
&#8226; Dynamizm w działaniu i nastawienie na realizację wyznaczonych celów
&#8226; Umiejętność poszukiwania rozwiązań oraz koordynowania wielu zadań
&#8226; Znajomość pakietu MS Office Word, Excel

Oferujemy:
&#8226; Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie sieciowej
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego
&#8226; Atrakcyjny pakiet opieki medycznej

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane ofertą prosimy o składanie aplikacji na podany adres.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 05 Marzec, 2013  09:30

Identyfikator: 445286

Wyświetleń: 3546