Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Firma gastronomiczna zatrudni szefa kuchni

Gdynia

Firma gastronomiczna o zasięgu międzynarodowym działająca w sektorze usług cateringowych i usług wspomagających poszukuje osoby na stanowisko:
Szef Kuchni
Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:
&#8226; Organizowanie i koordynowanie pracy pracowników kuchni aby zapewnić ciągłości produkcji, standardy jakościowe i procedury oraz współpraca z kierownikiem restauracji
&#8226; Dbanie o zaopatrzenie restauracji w towar konieczny do prawidłowego jej funkcjonowania.
&#8226; Zapewnienie optymalnego kosztu surowca
&#8226; Opracowanie menu restauracji oraz tworzenie, proponowanie i wprowadzanie nowych procedur
&#8226; Rozliczenie produkcji

Wymagania:
&#8226; Kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako Szef Kuchni
&#8226; Wykształcenie średnie lub zawodowe gastronomiczne
&#8226; Umiejętność organizowania pracy sobie i zespołowi,
&#8226; Nastawienie na satysfakcję klienta i rozumienie jego potrzeb
&#8226; Umiejętność przekazywania wiedzy i szkolenia zespołu
&#8226; Samodzielność w działaniu
&#8226; Elastyczność i dobra organizacja pracy
&#8226; Umiejętność pracy w zespole
&#8226; Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
&#8226; Możliwość rozwoju i szkolenia zawodowego
&#8226; Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie sieciowej
&#8226; Atrakcyjny pakiet opieki medycznej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca.rekrutacje@gazeta.pl/ wpisując w treści szef kuchni.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 11 Marzec, 2013  09:38

Identyfikator: 446504

Wyświetleń: 2782