Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Ofeta wyłącznie dla osób z doświadczeniem w usługach GSM

Trójmiasto

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Wymagania
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Wykształcenie minimum średnie
Bardzo dobra znajomość handlowa lokalnego rynku
Prawo jazdy kategorii B
Biegła znajomość programów MS Office
Skuteczność w negocjacjach handlowych
Umiejętność organizowania pracy własnej, grupy oraz gotowość do pracy w terenie
Umiejętność pracy w zespole
Wysokie umiejętności interpersonalne

Obowiązki
Obsługa kluczowych klientów
Pozyskiwanie kontrahentów indywidualnych oraz firm
Kształtowanie polityki cenowej dla klientów
Sporządzanie bieżących raportów
Optymalizacja kosztów sprzedaży
Nadzór i koordynowanie działań handlowych, marketingowych i logistycznych związanych z opieką nad klientami
Zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych

Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Szkolenia
Prywatną opiekę medyczną
Fundusz emerytalny
Pakiet sportowy
Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
Samochód, notebook, telefon
Umowa o pracę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 09 Sierpien, 2012  10:27

Identyfikator: 409689

Wyświetleń: 2134