Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Meritum Bank ICB S.A. zatrudni Doradcę Klienta

Starogard Gdański

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Meritum Bank ICB S.A. z siedzibą w Gdańsku

współpracuje z przedsiębiorcami na podstawie umów agencyjnych w zakresie usług pośrednictwa finansowego, którzy poszukują kandydatów na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Starogard Gdański

Zakres obowiązków:

&#8226;Aktywna sprzedaż oraz efektywne pozyskiwanie Klientów,
&#8226;Bezpośrednia, profesjonalna obsługa Klientów w zakresie sprzedaży produktów bankowych,
&#8226;Udział w akcjach promocyjnych,
&#8226;Sporządzanie umów kredytowych oraz kompletowanie dokumentacji,
&#8226;Budowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania:

&#8226;Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
&#8226;Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,
&#8226;Dobra znajomość obsługi MS Office,
&#8226;Umiejętność nawiązywania kontaktu z Klientem,
&#8226;Bardzo dobra organizacja pracy,
&#8226;Samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
&#8226;Dokładność i rzetelność,
&#8226;Dyspozycyjność

Oferujemy:

&#8226;Współpraca na podstawie umowy o pracę,
&#8226;Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
&#8226;Ciekawą pracę w obsłudze rozwijającej się organizacji,
&#8226;Możliwość awansu
&#8226;Atrakcyjne warunki finansowe

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV z listem motywacyjnym

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 30 Wrzesien, 2013  11:17

Identyfikator: 480578

Wyświetleń: 3574