Pomorskie

Bankier Klienta - Reda,Rumia,Wejherowo,Nowy Dwór Gdański,Kwidzyn

Reda,Rumia,Wejherowo,Nowy Dwór Gdański,Kwidzyn

Weź udział w ogólnopolskim procesie rekrutacyjnym &#8222;Praca w bankowości&#8221;, którego organizatorem jest serwis FranczyzaBanku.pl/. Partnerami biznesowymi serwisu są prestiżowe Instytucje, m.in.: Alior Bank SA, Bank BPH SA, Bank Zachodni WBK SA, Dom Kredytowy NOTUS SA, Euro Bank SA, Getin Noble Bank SA, Meritum Bank ICB SA, Santander Consumer Bank SA. Serwis współpracuje z Franczyzobiorcami w/w instytucji, którzy prowadzą placówki bankowe oraz biura kredytowe w całej Polsce.

Serwis FranczyzaBanku.pl/ rekrutuje dla swoich Partnerów Biznesowych (Franczyzobiorców), którzy prowadzą placówki bankowe, Kandydatów na stanowisko:

Bankier Klienta

Opis stanowiska
&#8226; Bieżąca obsługa operacyjna Klientów
&#8226; Analiza potrzeb klientów i sprzedaż produktów depozytowo &#8211; kredytowych
&#8226; Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta
&#8226; Sporządzanie umów kredytowych oraz kompletowanie dokumentacji
&#8226; Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku
&#8226; Aktywny udział w funkcjonowaniu Placówki
Wymagania
&#8226; Wykształcenie min. średnie,
&#8226; Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta oraz branży finansowej,
&#8226; Umiejętności sprzedażowe,
&#8226; Komunikatywność, otwartość i nastawienie na pracę z ludźmi,
&#8226; Bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność i rzetelność,
&#8226; Biegła obsługa komputera,
&#8226; Dobra znajomość obsługi MS Office,
&#8226; Wysoka motywacja do pracy,
Oferujemy
&#8226; Anonimowość: Twoje CV nie zostanie przekazane obecnemu pracodawcy.
&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
&#8226; Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz prowizji od zrealizowanej sprzedaży,
&#8226; Cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje,
&#8226; Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
&#8226; Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
&#8226; Wsparcie w poszukiwaniu pracy.

Wyślij nam swoje CV, a my zajmiemy się Twoją karierą!
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@franczyzabanku.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 07 Wrzesien, 2015  10:01

Identyfikator: 560831

Wyświetleń: 5867