Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnimy kosmetyczke do salonu sieciowego w Słupsku

Słupsk

Lorenzo Coletti &#8211; ogólnopolska sieć ekskluzywnych salonów urody.
Poszukujemy do pracy w Słupsku do nowego Salonu profesjonalną kosmetyczke, która zmotywowana wysokimi zarobkami i miłą atmosferą przyciągnie do siebie najbardziej wymagających klientów. Pracujemy w eksluzywnych warunkach i na najlepszym sprzecie.
Wymagania:
MINIMUM kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kosmetyczki !!!!!! ;
Wysoka kultura osobista ;
Umiejętność dopasowywania się do wymagań klientów ;
Chęć rozwoju zawodowego ;
Zakres obowiązków :
Obsługa Klientów w zakresie wszelkich zabiegów kosmetycznych itp.
Doradztwo i aktywna sprzedaż oferowanych usług oraz produktów ;
Oferujemy :
Oferujemy pakiet szkoleń , szkolenia produktowe, wyjazdy na targi i pokazy dla najlepszych ;
Praca w salonie o bardzo wysokim standardzie
Gwarancja miłej atmosfery
Praca w młodym zespole ;
Inne:
Atrakcyjne wynagrodzenie ;
Bardzo atrakcyjne systemy premiowe - mobilizacyjne ;
Umowa o pracę ;
Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego .
Adres e-mail, na który należy przysyłać aplikacje: biuro@lorenzocoletti.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 04 Pazdziernik, 2011  20:14

Identyfikator: 344966

Wyświetleń: 3806