Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnimy Kosmetyczkę/Kosmetologa

Rumia

Dynamicznie rozwijająca się sieć salonów kosmetycznych zatrudni kosmetyczkę, kosmetologa.

Opis stanowiska pracy:

- zabiegi na twarz i ciało ( IPL)
- epilacja całego ciała (IPL)
- doradztwo i prowadzenie dokumentacji klientów

Wymagania:

Wysoka kultura osobista, uczciwość, dyspozycyjność, zaangażowanie, sumienność, dokładność. Talent do wykonywania zabiegów kosmetycznych i epilacji przy pomocy urządzeń IPL i innych. Miłe usposobienie, takt, umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

Pracę w renomowanym salonie, miłą atmosferę, szkolenia, możliwość rozwoju.
Miejsce pracy na terenie Rumi, woj. pomorskie
Rekrutacja wstępna wyłącznie poprzez e-mail.

CV ( w miarę możliwości ze zdjęciem), list motywacyjny, dokument potwierdzający kwalifikacje oraz referencje prosimy przesłać na adres e-mail : rekrutacja@coach-online.pl/ z tytułem: Praca, kosmetyczka, kosmetolog.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie w dokumentach formuły:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ust. Z dnia 29 08 1997 rok o ochronie danych osobowych DzU Nr 133 poz 883.

Ogłoszenie dodane: Sobota, 05 Marzec, 2011  23:19

Identyfikator: 283955

Wyświetleń: 3997