Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kosmetyczka do spa na luksusowych statkach pasażerskich

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Astral Ltd. od ponad 20 lat pomaga wszystkim, którzy marzą o jednoczesnym zwiedzaniu świata i zarabianiu pieniędzy. Praca na największych statkach pasażerskich to niewątpliwa szansa rozwoju zarówno zawodowego jak i finansowego, ale także prestiż zarezerwowany dla najlepszych.

W imieniu firmy Steiner Leisure Ltd, która od ponad 50 lat zarządza SPA na luksusowych statkach pasażerskich poszukujemy pracowników na stanowisko KOSMETYCZKA.

Czy jesteś pasjonatką zaangażowaną w swoją pracę?

Czy komunikujesz się swobodnie w języku angielskim?

Czy jesteś gotowa pracować ciężko i być odpowiednio za to wynagradzana?

Czy łatwo nawiązujesz kontakty?

Czy jesteś zorientowana na rozwój?

Czy wierzysz, że obsługa i sprzedaż idą w parze?

Czy lubisz pracować w zespole i wygrywać?

Czy chcesz być najlepszą i pracować dla najlepszych?

Czy masz kwalifikacje uprawniające do wykonywania zawodu obejmujące także doświadczenie w zabiegach na twarz i ciało z wykorzystaniem urządzeń (np. mikrodermabrazja)?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK, to szukamy właśnie Ciebie!
Obowiązki:
wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało
promowanie i sprzedaż produktów oferowanych w SPA

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego,
- atrakcyjne zarobki,
- poznanie innych kultur, narodowości (międzynarodowa załoga),
- pełne ubezpieczenie podczas trwania kontraktu,
- zakwaterowanie, wyżywienie oraz opiekę medyczną na koszt armatora,
- pomoc we wszystkich procedurach niezbędnych do wyjazdu,
- minimum formalności.
Spotkanie z armatorem 14 maja 2012 we Wrocławiu.

Odwiedź stronę steinerleisure.com i jeśli cały czas myślisz TAK, wyślij nam swoje CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem na adres: info@astrallimited.pl/, a my będziemy z Tobą w kontakcie. W tytule prosimy zamieścić nazwę stanowiska.

Więcej informacji pod nr (58) 673-27-27 lub kom. +48 784 00 73 70

astrallimited.pl/

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.
Astral LTD jest wpisany do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7118.

Ogłoszenie dodane: Sobota, 03 Grudzien, 2011  18:03

Identyfikator: 359690

Wyświetleń: 2703