Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz 136 PE 1.3

Gdynia

W związku z realizacją bieżących projektów firma Techniczni.eu poszukuje kandydata na stanowisko:

Spawacz 136; PE 1.3

Miejsce pracy:
Gdynia

Zakres obowiązków:
- Praca na stanowisku spawacza,
- Spawanie konstrukcji stalowych na hali.

Wymagania:
- Doświadczenie przy spawaniu min 3 lata,
- Aktualny certyfikat spawalniczy UDT lub TUV&#8211; warunek konieczny,
- Samodzielność i zaangażowanie.

Oferujemy:
- Certyfikowaną odzież ochronną,
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Pomoc w zakwaterowaniu,
- Transport,
- Możliwość współpracy przy kolejnych projektach.

Przed rozpoczęciem pracy należy zdać próbki w pozycji sufitowej.

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz wszelkich dodatkowych uprawnień na adres: rekrutacja@techniczni.eu

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie &#8222;Spawacz 136; PE 1.3&#8221;

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Pazdziernik, 2015  13:43

Identyfikator: 565339

Wyświetleń: 2659