Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator pras, giętarki CNC-Gdańsk

Gdańsk

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko:

Operator pras, giętarki CNC

Nr ref: CNC/07/2016/GDA

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
&#8226;
obsługa maszyn i realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z dokumentacją technologiczną i instrukcją obsługi,

&#8226;
wykonywanie wszelkich czynności przygotowujących do produkcji oraz bieżąca ocena jakości wyrobów,

&#8226;
nadzór, konserwacja maszyn i przekazywanie informacji o ich stanie,

&#8226;
realizacja zadań zgodnie z wymaganiami Zintegrowanego Systemu Zarządzania jakością i bezpieczeństwem,

&#8226;
przestrzeganie przepisów BHP oraz przeciwpożarowych,

Od Kandydatów oczekujemy:
&#8226;
uprawnienia do obsługi pras oraz giętarki CNC,

&#8226;
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku(możliwość przyuczenia),

&#8226;
odpowiedzialność przy wykonywaniu prac,

&#8226;
umiejętności manualne,

&#8226;
umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

Oferujemy:
&#8226;
pracę od poniedziałku do piątku

&#8226;
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

&#8226;
pracę w systemie 2-zmianowym,

Oferta dotyczy zatrudnienia w oparciu o ustawę o pracy tymczasowej i delegowania pracownika do pracy na rzecz naszego Klienta.

Opis dodatkowy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres kontaktowy:

anna.wisniewska@adecco.com

W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: CNC/07/2016/GDA

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.''

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 11 Lipiec, 2016  15:38

Identyfikator: 587407

Wyświetleń: 2179