Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier Bez UprawnieŃ

Tczew

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Dla naszego Klienta dużej i nowoczesnej firmy z zagranicznym kapitałem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier
Miejsce pracy: Tczew
Nr ref.: OWW/06

Obowiązki:
&#8226; załadunek i rozładunek towaru,
&#8226; Prace magazynowe.

Wymagania:

&#8226; Gotowość pracy w systemie trzy zmianowym lub czterobrygadowym,
&#8226; Uczciwość, systematyczność, umiejętność pracy w zespole,
&#8226; Mile widziane doświadczenie w pracy na systemie magazynowym lub skanerach.

Oferujemy:
&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z szansą na stałe zatrudnienie bezpośrednio przez klienta
&#8226; pracę w międzynarodowej i renomowanej firmie produkcyjnej
&#8226; możliwość udziału w interesujących projektach o zasięgu międzynarodowym
&#8226; liczne szkolenia zapewniające rozwój zawodowy
&#8226; zdobywanie doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów w branży
&#8226; stałe wynagrodzenie oraz premie i dodatki - frekwencyjna oraz premia kwartalna uzależniona od wyniku finansowego firmy, dodatek za pracę w nocy, dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym (dwa ostatnie w zależności od obszaru i stanowiska)
&#8226; dofinansowanie do karty sportowo - rekreacyjnej
&#8226; gabinet medyczny na terenie zakładu - zyskujesz darmowy i łatwy dostęp do dodatkowych badań oraz specjalistów
&#8226; bezpłatny dostęp do nowoczesnej siłowni 24h/dobę na terenie zakładu
&#8226; dofinansowanie do nauki języków obych lub studiów
&#8226; świadczenia Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
&#8226; pracę w komfortowych warunkach w klimatyzowanej hali
&#8226; pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, co gwarantuje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: tczew@grupaprogres.pl/ w tytule wpisując numer referencyjny MOP/06/E

Zapraszamy do naszego biura na: Armii Krajowej 20, 83-110 Tczew LUB prosimy o kontakt: 58 535 20 59 LUB 607 288 011

Więcej ofert pracy na tnij.tcz.pl/?u=5134b8 Nr. rej. 5088
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8220;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 07 Lipiec, 2016  09:36

Identyfikator: 587047

Wyświetleń: 1827