Pomorskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Automatyk

Kwidzyn

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Opis oferty pracy:
Agencja Zatrudnienia HERSTER (nr cert.10712) poszukuje dla swojego Klienta kandydata na stanowisko:

AUTOMATYK

MIEJSCE PRACY: KWIDZYN

OPIS STANOWISKA PRACY:
&#8226; Wykonywanie prac z zakresu automatyki przemys³owej
&#8226; Testowanie i dokonywanie ustawieñ serwomotorów

WYMAGANIA:
&#8226; wykszta³cenie wy¿sze techniczne &#8211; in¿ynier automatyk, elektronik lub mechatronik
&#8226; mile widziane do¶wiadczenie w zawodzie automatyka
&#8226; uprawnienia SEP do 1 kV
&#8226; komunikatywna znajomo¶æ jêzyka angielskiego
&#8226; czynne prawo jazdy kat. B
&#8226; dyspozycyjno¶æ do mo¿liwej pracy w nadgodzinach

OFERUJEMY:
&#8226; Zatrudnienie na umowê o pracê bezpo¶rednio w firmie Klienta
&#8226; Dobre wynagrodzenie, system premiowy i pakiet socjalny
&#8226; Mo¿liwo¶æ rozwoju i zdobycia unikalnego do¶wiadczenia

KONTAKT:
Zainteresowane osoby prosimy o przes³anie swojego cv na adres e-mail: biuro@herster.pl/ w tytule maila wpisuj±c: AUTOMATYK-KWIDZYN

Aplikacje przyjmujemy do wyczerpania oferty. Informujemy, ¿e skontaktujemy siê tylko z wybranymi kandydatami spe³niaj±cymi w/w kryteria.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw± z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Og³oszenie dodane: Piatek, 08 Wrzesien, 2017  08:36

Identyfikator: 620191

Wy¶wietleñ: 2386

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. AUTOMATYKA DO BRAM,GARA¯Y . DRZWI GARA¯OWE NA WYMIAR.MONTA¯
  2. Automatyka Bramowa
  3. Automatyka bram
  4. Automatyka do bram, sprzeda¿, monta¿, serwis
  5. Automatyka przemys³owa, projekt, serwis