Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR

Gdańsk

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach,
a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

W związku z rozszerzeniem działalności na rynku województwa pomorskiego,
poszukujemy osoby gotowej pracować z nami na stanowisku:

Miasto: Gdańsk
Region: pomorskie

Zadania:
&#8226; Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie usługi rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego
&#8226; Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych
&#8226; Reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych ( w tym targów)
&#8226; Tworzenie ofert handlowych dopasowanych do potrzeb Klienta
&#8226; Negocjowanie warunków zawieranych umów (negocjowanie min. stawek)
&#8226; Budowanie i podtrzymywanie relacji z Klientem
&#8226; Stała współpraca z pionem realizującym projekty dla Klienta
&#8226; Realizacja założonych celów sprzedażowych

Wymagania:
&#8226; Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w agencji doradztwa personalnego lub agencji pracy tymczasowej
&#8226; Doświadczenie w budowaniu sieci sprzedaży
&#8226; Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
&#8226; Wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność budowania relacji biznesowych
&#8226; Nastawienie na realizację zadań i celów
&#8226; Kreatywność i wysoka motywacja oraz zaangażowanie
&#8226; Systematyczność i konsekwencja w działaniu
&#8226; Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
&#8226; Pracę w oparciu o umowę o pracę, w młodym zespole
&#8226; Narzędzia niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków
&#8226; Jasny i czytelny system wynagradzania
&#8226; Możliwość doskonalenia warsztatu sprzedażowego.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres konsultant@human-hunter.pl/
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 24 Wrzesien, 2015  11:49

Identyfikator: 562570

Wyświetleń: 2396