Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Prowadzenie salonu PLAY - Gdańsk

Gdańsk

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland dla swojego klienta Autoryzowanego Dealer Telefonii Komórkowej PLAY poszukuje osób zainteresowanych prowadzeniem punktu sieci PLAY.

Specjalista sprzedaży- własna działalność

Praca również dla par, małżeństw

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

- prowadzenie punktu sieci PLAY

Wymagania:

- posiadanie własnej firmy, bądź gotowość do jej założenia
- doświadczenie w sprzedaży
- wkład finansowy na rozpoczęcie działalności pod logiem firmy PLAY

Oferujemy:

- pakiet szkoleń
- pomoc podczas przejęcia salonu
- wsparcie marketingowe od operatora PLAY

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt: rekrutacja@kbti.pl/, w tytule: Prowadzenie punktu sieci PLAY/Gdańsk

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 11 Kwiecien, 2017  15:49

Identyfikator: 609468

Wyświetleń: 1742