Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta sieci komórkowej

Gdańsk

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268 powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy:
DORADCÓW DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA SIECI KOMÓRKOWEJ
nr ref.: DTK/05/14

OPIS STANOWISKA:
- utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem;
- przedłużanie umów;
- oferowanie stałym Klientom sieci nowych promocji, usług.

OFERUJEMY:
- elastyczny grafik;
- projekt od pon. do pt. w godz. 9-21, i w sb. 10-18;
- pełne, profesjonalne szkolenie od 20 maja;
- pomoc i opiekę Lidera, Trenera;
- miłą atmosferę;
- atrakcyjne wynagrodzenie &#8211;> stabilna podstawa + prowizje;
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

WYMAGANIA:
- nienaganna dykcja;
- umiejętność obsługi komputera;
- swoboda podczas prowadzenia rozmów telefonicznych;
- dyspozycyjność w 2 soboty w miesiącu;
- komunikatywność i zaangażowanie.

MILE WIDZIANE:
- studenci oraz uczniowie;
- doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń.

NIE ZWLEKAJ, ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!!

Prosimy o przesłanie CV na adres gdansk@toolip.pl/ z dopiskiem DTK/05/14 w temacie maila bądź aplikowanie poprzez skopiowanie poniższego linka:

praca.toolip.pl/cp/j/1656/s/187/doradca-telefoniczny-klienta-sieci-komorkowej

Prosimy o zamieszczanie w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi przez nas kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 14 Maj, 2014  14:17

Identyfikator: 506631

Wyświetleń: 2322